Двоен УСБ Полнач 3.4A Busy 50703 ЦЕНА: 380 ден
Двоен УСБ Полнач 2.4A Busy 50701 ЦЕНА: 215 ден

Двоен УСБ Полнач 2.4A Busy 50702

Достапен

Шифра:50702

ЦЕНА: 298 ден

Спореди

Dvoen USB Polnac 2.4A Busy 50702

  • Input Voltage:DC12V-24V
  • Output Voltage: DC5V
  • Charging Rate: 2A
  • Various colors are available
  • Compatible with mobile phone and other digital device
Тежина 0.050 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Двоен УСБ Полнач 2.4A Busy 50702”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе