GUMEX Типски гумени патосници – BMW 5er (2017-) – 222454 ЦЕНА: 1,929 ден
GUMEX Типски гумени патосници – Peugeot 208, Corsa F (2019-) – 222404 ЦЕНА: 1,486 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Citroen C3 (2017-) – 222174

Има на залиха

Шифра:222174

ЦЕНА: 1,657 ден

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Citroen C3 (2017-) – 222174

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Citroën C3 (2017-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,4 кг

Тежина 4.5 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе