Нема на залиха
GUMEX Типски гумени патосници – BMW 1er (f40) (2019-) – 222344 ЦЕНА: 1,929 ден
GUMEX Типски гумени патосници – Citroen C3 (2017-) – 222174 ЦЕНА: 1,657 ден

GUMEX Типски гумени патосници – BMW 5er (2017-) – 222454

Нема на залиха

Шифра:222454

ЦЕНА: 1,929 ден

Нема на залиха

GUMEX Tipski gumeni patosnici – BMW 5er (2017-) – 222454

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

BMW 5er (G30/G31) (2018-)

Црна боја

Фиксација: да – платформа за осветлување

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,8 кг

Тежина 4.96 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе