GUMEX Типски гумени патосници – Citroen C3 (2017-) – 222174 ЦЕНА: 1,470 ден
GUMEX Типски гумени патосници – BMW X3, X4 (2018-) – 222444 ЦЕНА: 1,730 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Peugeot 208, Corsa F (2019-) – 222404

1 in stock

Sku:222404

ЦЕНА: 1,330 ден

1 in stock

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Peugeot 208, Corsa F (2019-) – 222404
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
DS 3 Crossback (2019-)
Opel CORSA (2019-)
Opel MOKKA (2021-)
Peugeot 208 (2019-)
Peugeot 2008 (2019-)
Црна боја
Фиксација: да – оригинал
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,31 кг
Големина на пакетот: 670 x 465 x 40 mm

Weight 4.90 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top