Средство за заштита на гуми Falcon - 40099 ЦЕНА: 238 ден
Одвијач и подмачкувач Falcon - 220мл 97008 ЦЕНА: 113 ден

Чистач за кочници Falcon – 97007

Достапен

Шифра:97007

ЦЕНА: 140 ден

Спореди

Cistac za kocnici Falcon – 97007

Чистачот за сопирачки се користи за брзо и ефикасно чистење на деловите на сопирачките. Рапидно ја отстранува нечистотијата и маслото од целиот систем на сопирачки. Високо активен чистат кој врши одмастување и разградување на мешавината од масло и прашина. Ги чисти и одмастува плочките на сопирачките и останатите подвижни делови на сопирачките. Нето: 400 мл.

Тежина 0.370 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Чистач за кочници Falcon – 97007”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе