Busy® мини безжичен звучник (сив)- 51036 ЦЕНА: 600 ден
Busy® мини безжичен звучник (портокалов)- 51036 ЦЕНА: 600 ден

Busy® мини безжичен звучник (црвен)- 51036

Има на залиха

ЦЕНА: 600 ден

Busy® мини безжичен звучник (црвен) – 51036

Уред со сертифицирана, меѓународно подржана технологија. Подржува врзување со различни безжични уреди за релативно кратко време. Со FM функцијата може да пребарувате и емитувате радио. Репродуцира музика и звук доста јасно, што дава чист звук. Поддржува микро SD картичка и USB картичка. Емитува Mp3 аудио формат. Поддржува врска со TWS. Издржливост на батеријата до 4 часа.

Тежина 0.22 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе