УСБ полнач 220V QC-3.0 Busy - 60800 ЦЕНА: 629 ден
Безжичен полнач 10В QI со кабел Busy - 60801 ЦЕНА: 1,180 ден

Двоен УСБ Полнач со кабел 2.4A Тип-Ц Busy 50711

Достапен

Шифра:50711

ЦЕНА: 380 ден

Dvoen polnac: Тип-Ц
Спореди

Dvoen USB Polnac so kabel 2.4A Type-C Busy 50711

Тежина 0.250 kg
Dvoen polnac

Тип-Ц

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Двоен УСБ Полнач со кабел 2.4A Тип-Ц Busy 50711”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе