УСБ кабел Тип-Ц 2.0м. Busy - 50712 ЦЕНА: 399 ден
Пенослив полнач 5000 мАх Busy Црн- 60806 ЦЕНА: 630 ден

Пенослив полнач 5000 мАх Busy Бел- 60806

Достапен

Шифра:60806

ЦЕНА: 630 ден

power bank: 5000 mAh
Спореди

Prenosliv polnac 5000 mAh Busy White – 60806

  • Precharged and ready to use
  • Short circuit protection
  • Micro cable + type-c port included
  • 2 USB ports
  • Battery PTC protection
  • For iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi other smartphones and tablets
Тежина 0.155 kg
power bank

5000 mAh

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Пенослив полнач 5000 мАх Busy Бел- 60806”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе