Busy® мини безжичен звучник (црвен)- 51036 ЦЕНА: 560 ден
SONAX Winter Beast Зимска течност за стакла 3 лит. - 135441 ЦЕНА: 499 ден

Busy® мини безжичен звучник (портокалов)- 51036

Има на залиха

ЦЕНА: 560 ден

Busy® мини безжичен звучник (портокалов) – 51036

Уред со сертифицирана, меѓународно подржана технологија. Подржува врзување со различни безжични уреди за релативно кратко време. Со FM функцијата може да пребарувате и емитувате радио. Репродуцира музика и звук доста јасно, што дава чист звук. Поддржува микро SD картичка и USB картичка. Емитува Mp3 аудио формат. Поддржува врска со TWS. Издржливост на батеријата до 4 часа.

Тежина 0.220 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе