PRAXIS Рефлектирачки столб 75цм - 52320 ЦЕНА: 740 ден
BUSY Држач и полнач за телефони што поддржуваат безжично полнење – 50768 ЦЕНА: 2,036 ден

BUSY Магнетен држач и полнач за iPhone – 50719

Има на залиха

Шифра:50719

ЦЕНА: 2,121 ден

BUSY Magneten drzac i polnac za iPhone  – 50719

Држачот за полнење е специјално развиен за серијата iPhone 12 до 14 која има MagSafe. 15W – Бежично полнење.

(MagSafe е магнетна технологија од Apple, вградена во внатрешното на моделите од iPhone 12, 13, 14)

Совршена цврстина и безбедност благодарение на зајакнатиот магнет. Совршен за оние кои сакаат брзо и бежично полнење.

Сетот вклучува:

1 x Држач магнет за безжично полнење

1 x Држач за вентилација или држач за приклучок за вшмукување

1 x USB-C кабел

1 x Прирачник за употреба и гаранција 12 месеци.

Тежина 0.2 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе