Еленска крпа Profiwash 100% полиамид - 4346 ЦЕНА: 299 ден
Магнетен држач за мобилен BUSY - 50648 ЦЕНА: 440 ден

Магнетен држач за мобилен BUSY – 50649

Достапен

Шифра:50649

ЦЕНА: 380 ден

Спореди

Magneten drzac za mobilen BUSY – 50649

  • Магнетни држачи имаат 4 ком. n45 магнети кои го држат вашиот уред безбедно
  • Лесно може да се инсталира
  • Ротира 360 степени
  • Можете да го поставите вашиот телефон под кој било агол за да избегнете блокирање на погледот
  • Уживајте во вашето безбедно возење.
Тежина 0.100 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе