Бришач Vision Falcon 53 cm. со 10 адаптери 7453 ЦЕНА: 160 ден
Бришач Vision Falcon 61 cm. со 10 адаптери 7461 ЦЕНА: 160 ден

Бришач Vision Falcon 55 cm. со 10 адаптери 7455

Достапен

Шифра:0.455

ЦЕНА: 160 ден

Спореди

Brisac Vision Falcon 55 cm. so 10 adapteri 7455

Тежина 0.28 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Vision Falcon 55 cm. со 10 адаптери 7455”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе