Бришач Vision Falcon 51 cm. со 10 адаптери 7451 ЦЕНА: 160 ден
Бришач Vision Falcon 55 cm. со 10 адаптери 7455 ЦЕНА: 160 ден

Бришач Vision Falcon 53 cm. со 10 адаптери 7453

Достапен

Шифра:7453

ЦЕНА: 160 ден

Спореди

Brisac Vision Falcon 53 cm. so 10 adapteri 7453

Тежина 0.272 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Vision Falcon 53 cm. со 10 адаптери 7453”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе