Бришач Vision Falcon 55 cm. со 10 адаптери 7455 ЦЕНА: 160 ден
Бришач Vision Falcon 65 cm. со 10 адаптери 7465 ЦЕНА: 160 ден

Бришач Vision Falcon 61 cm. со 10 адаптери 7461

Достапен

Шифра:7461

ЦЕНА: 160 ден

Спореди

Brisac Vision Falcon 61 cm. so 10 adapteri 7461

Тежина 0.316 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Vision Falcon 61 cm. со 10 адаптери 7461”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе