Заден Бришач 33 см. Praxis 7513 ЦЕНА: 250 ден
Резервна гумица за бришач Praxis 65 см. 38320 ЦЕНА: 109 ден

Заден бришач 35 см. Praxis 7514

Достапен

Шифра:007514

ЦЕНА: 250 ден

Спореди

Zaden brisac 35 cm. Praxis 7514

Тежина 0.18 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Заден бришач 35 см. Praxis 7514”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе