Бришач Aero Praxis 55 cm. 30055 ЦЕНА: 150 ден
Бришач Aero Praxis 65 cm. 30065 ЦЕНА: 150 ден

Бришач Aero Praxis 61 cm. 30061

Достапен

Шифра:30061

ЦЕНА: 150 ден

Спореди

Brisac Aero Praxis 61 cm. 30061

Тежина 0.21 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Aero Praxis 61 cm. 30061”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе