Бришач Aero Praxis 61 cm. 30061 ЦЕНА: 150 ден
Бришач Aero Praxis 71 cm. 30071 ЦЕНА: 150 ден

Бришач Aero Praxis 65 cm. 30065

Достапен

Шифра:30065

ЦЕНА: 150 ден

Спореди

Brisac Aero Praxis 65 cm. 30065

Тежина 0.21 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Aero Praxis 65 cm. 30065”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе