3D Типски патосник за багажник – Kia Sportage (2016-) - 290375 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник – Audi A4 (B8) Avant (2007-2015) - 290077 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Audi A5 Sportback (2007-2015, (2016-) – 290255

Има на залиха

Шифра:290255

ЦЕНА: 1,600 ден

3D Tipski patosnik za bagaznik – Audi A5 Sportback (2007-2015, (2016-) – 290255

✅ Висок квалитет, без мирис
✅ Голема издржливост
✅ Дизајнирани по тип на возило

Тежина 1.50 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе