Нема на залиха
Aroma Car Ventus Lemon Green - 994398 ЦЕНА: 198 ден
Aroma Car Ventus Black - 994400 ЦЕНА: 198 ден

Aroma Car Ventus Vanilla – 994399

Нема на залиха

Шифра:994399

ЦЕНА: 198 ден

Тип Вентис: Ventus Vanilla

Нема на залиха

Aroma Car Ventus Vanilla – 994399

УПОТРЕБА:
Одвртете го пластичниот капак и ставете го шишето во телото. Поставете го производот на решетката за проветрување. Користете го производот само во вертикална положба

Тежина 0.090 кг
Тип Вентис

Ventus Vanilla

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Aroma Car Ventus Vanilla – 994399”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе