Нема на залиха
Aroma Car Ventus Forest Fruits - 994397 ЦЕНА: 198 ден
Aroma Car Ventus Vanilla - 994399 ЦЕНА: 198 ден

Aroma Car Ventus Lemon Green – 994398

Нема на залиха

Sku:994398

ЦЕНА: 198 ден

Тип Вентис: Ventus Lemon Green

Out of stock

Спореди

Aroma Car Ventus Lemon Green – 994398

УПОТРЕБА:
Одвртете го пластичниот капак и ставете го шишето во телото. Поставете го производот на решетката за проветрување. Користете го производот само во вертикална положба

Weight 0.090 kg
Тип Вентис

Ventus Lemon Green

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aroma Car Ventus Lemon Green – 994398”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top