Нема на залиха
Aroma Car Ventus Forest Fruits - 994397 ЦЕНА: 198 ден
Aroma Car Ventus Vanilla - 994399 ЦЕНА: 198 ден

Aroma Car Ventus Lemon Green – 994398

Нема на залиха

Шифра:994398

ЦЕНА: 198 ден

Тип Вентис: Ventus Lemon Green

Нема на залиха

Aroma Car Ventus Lemon Green – 994398

УПОТРЕБА:
Одвртете го пластичниот капак и ставете го шишето во телото. Поставете го производот на решетката за проветрување. Користете го производот само во вертикална положба

Тежина 0.090 кг
Тип Вентис

Ventus Lemon Green

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Aroma Car Ventus Lemon Green – 994398”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе