Aroma Car Ventus Ocean Calm - 994395 ЦЕНА: 198 ден
Aroma Car Ventus Lemon Green - 994398 ЦЕНА: 198 ден

Aroma Car Ventus Forest Fruits – 994397

Достапен

Шифра:994397

ЦЕНА: 198 ден

Тип Вентис: Ventus Forest Fruits
Спореди

Aroma Car Ventus Forest Fruits – 994397

УПОТРЕБА:
Одвртете го пластичниот капак и ставете го шишето во телото. Поставете го производот на решетката за проветрување. Користете го производот само во вертикална положба

Тежина 0.090 kg
Тип Вентис

Ventus Forest Fruits

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Aroma Car Ventus Forest Fruits – 994397”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе