Aroma Car Ventus Ocean Calm - 994395 ЦЕНА: 198 ден
Aroma Car Ventus Lemon Green - 994398 ЦЕНА: 198 ден

Aroma Car Ventus Forest Fruits – 994397

In Stock

Sku:994397

ЦЕНА: 198 ден

Тип Вентис: Ventus Forest Fruits
Спореди

Aroma Car Ventus Forest Fruits – 994397

УПОТРЕБА:
Одвртете го пластичниот капак и ставете го шишето во телото. Поставете го производот на решетката за проветрување. Користете го производот само во вертикална положба

Weight 0.090 kg
Тип Вентис

Ventus Forest Fruits

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aroma Car Ventus Forest Fruits – 994397”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top