Нема на залиха
Aroma Car Ventus Vanilla - 994399 ЦЕНА: 198 ден
Aroma Car Spray пумпа Black - 75мл. - 994371 ЦЕНА: 120 ден

Aroma Car Ventus Black – 994400

Нема на залиха

Sku:994400

ЦЕНА: 198 ден

Тип Вентис: Ventus Black

Out of stock

Спореди

Aroma Car Ventus Black – 994400

УПОТРЕБА:
Одвртете го пластичниот капак и ставете го шишето во телото. Поставете го производот на решетката за проветрување. Користете го производот само во вертикална положба

Weight 0.090 kg
Тип Вентис

Ventus Black

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aroma Car Ventus Black – 994400”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top