Нема на залиха
Aroma Car Ventus Vanilla - 994399 ЦЕНА: 213 ден
Aroma Car Spray пумпа Black - 75мл. - 994371 ЦЕНА: 120 ден

Aroma Car Ventus Black – 994400

Нема на залиха

Шифра:994400

ЦЕНА: 213 ден

Тип Вентис: Ventus Black

Нема на залиха

Aroma Car Ventus Black – 994400

УПОТРЕБА:

Одвртете го пластичниот капак и ставете го шишето во телото. Поставете го производот на решетката за проветрување. Користете го производот само во вертикална положба

Тежина 0.09 кг
Тип Вентис

Ventus Black

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Aroma Car Ventus Black – 994400”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе