Aroma Car Висечки Get Inspired Cashmire Patsouli - 994390 ЦЕНА: 60 ден
Aroma Car Ventus Forest Fruits - 994397 ЦЕНА: 198 ден

Aroma Car Ventus Ocean Calm – 994395

Има на залиха

Шифра:994395

ЦЕНА: 198 ден

Тип Вентис: Ventus Ocean Calm

Aroma Car Ventus Ocean Calm – 994395

УПОТРЕБА:
Одвртете го пластичниот капак и ставете го шишето во телото. Поставете го производот на решетката за проветрување. Користете го производот само во вертикална положба

Тежина 0.090 кг
Тип Вентис

Ventus Ocean Calm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Aroma Car Ventus Ocean Calm – 994395”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе