Aroma Car Висечки Get Inspired Cashmire Patsouli - 994390 ЦЕНА: 60 ден
Aroma Car Ventus Forest Fruits - 994397 ЦЕНА: 198 ден

Aroma Car Ventus Ocean Calm – 994395

Достапен

Шифра:994395

ЦЕНА: 198 ден

Тип Вентис: Ventus Ocean Calm
Спореди

Aroma Car Ventus Ocean Calm – 994395

УПОТРЕБА:
Одвртете го пластичниот капак и ставете го шишето во телото. Поставете го производот на решетката за проветрување. Користете го производот само во вертикална положба

Тежина 0.090 kg
Тип Вентис

Ventus Ocean Calm

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Aroma Car Ventus Ocean Calm – 994395”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе