Попуст
Чистач на инџектор и карбуратор системи - Sonax 519100 ЦЕНА: 215 ден
Спреј за отстранување инсекти - Sonax 532100 ЦЕНА: 300 ден

Дизел заштитувач за Common rail системи – Sonax 521100

Достапен

Шифра:521100

ЦЕНА: 239 ден

Спореди

Dizel zastituvac na Common rail sistemi – Sonax 521100

Нов активен дизел-системски третман за сите дезел горив. Посебно развиен и формулиран за потребите на современите комон раил дизелски системи. Употреблив на сите дизел мотори. Го поддржува дизелскиот систем при тешки услови на работа. Особено погоденза дизел горивата соромашни со сулфур. Концентрирана формула базирана на агресивни состојки против создавање наслаги , како и агенски против корозија. Не содржи сулфур, метали и киселини. Нето: 250 мл.

Тежина 0.25 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Дизел заштитувач за Common rail системи – Sonax 521100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе