Патосници GUMEX за багажник Seat Arona (2017-) – 290700 ЦЕНА: 1,600 ден
Патосници GUMEX за багажник Volvo XC60 (2018-) – 290665 ЦЕНА: 1,600 ден

Патосници GUMEX за багажник Seat Tarraco (2019-) 7 person – 290705

Има на залиха

Sku:290705

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Patosnici GUMEX za bagaznik Seat Tarraco (2019-) 7 person – 290705

Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,2 кг

Weight 1.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top