Попуст
Патосници GUMEX за багажник Seat Ateca (2016-) – 290495 ЦЕНА: 1,200 ден
Патосници GUMEX за багажник Seat Tarraco (2019-) 7 person – 290705 ЦЕНА: 1,200 ден

Патосници GUMEX за багажник Seat Arona (2017-) – 290700

Достапен

Шифра:290700

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Patosnici GUMEX za bagaznik Seat Arona (2017-) – 290700

Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,2 кг

Тежина 1.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе