Раткапни Versaco – Trend двобојни 15″ 7077 ЦЕНА: 1,050 ден
Раткапни Versaco – Trend двобојни 16″ 7206 ЦЕНА: 1,150 ден

Раткапни Versaco – Trend двобојни 14″ 7190

Достапен

Шифра:7190

ЦЕНА: 1,000 ден

Спореди

Ratkapni Versaco – Trend двобојни 14″ 7190

Тежина 1.95 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Trend двобојни 14″ 7190”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе