Нема на залиха
Раткапни Versaco Rapid NC SB 14" - 8968 ЦЕНА: 1,100 ден
Раткапни Versaco Rapid NC SB 16" - 8982 ЦЕНА: 1,290 ден

Раткапни Versaco Rapid NC SB 15″ – 8975

Не е достапен

Шифра:8975

ЦЕНА: 1,160 ден

Големина: 15"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco Rapid NC SB 15″ – 8975

Тежина 2.00 kg
Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco Rapid NC SB 15″ – 8975”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе