Нема на залиха
Раткапни Versaco - Dynamic 15" 8399 ЦЕНА: 800 ден
Раткапни Versaco - Dynamic 13" 8153 ЦЕНА: 650 ден

Раткапни Versaco – Dynamic 14″ 8276

Не е достапен

Шифра:8276

ЦЕНА: 700 ден

Големина: 14"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Dynamic 14″ 8276

Тежина 1.95 kg
Големина

14"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Dynamic 14″ 8276”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе