Попуст
GUMEX Типски гумени патосници – Mercedes G-class (w464) (2018-) – 222424 ЦЕНА: 1,557 ден
GUMEX Типски гумени патосници – Opel Corsa D (2006-2014)' E (2014-2019) - 214937 ЦЕНА: 1,080 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Nissan JUKE II (2019-) – 222317

1 Достапни

Шифра:222317

ЦЕНА: 1,440 ден

1 Достапни

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Nissan JUKE II (2019-) – 222317
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Nissan Juke II (2020-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,1 кг

Тежина 4.30 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе