Зимска течност за стакло -20°C - Sonax 133541 ЦЕНА: 399 ден
Течност за стакло летно Glazer 5 + 1Л. 3381 ЦЕНА: 149 ден

Концентрат против замрзнување и чиста видик Sonax 332100

Достапен

ЦЕНА: 100 ден

Спореди

Koncentrat protiv zamrznuvanje i cist vidik Sonax 332100

Доверлив производ за чиста видливост и против замрзнување наменет за резервоарот за течност за стакла. Се користи во зима. Ги отстранува маслото, наталожениот чад, солта и другите типични зимски нечистотии. Има извонредно силна моќ за рапидно отстранување на нечистотиите. Ги заштитува распрскувачите и течноста за стакла од замрзнување. Погоден за механизмот за распрскување. Не влијае на бојата, хромираните, гумените и пластичните површини. Исто така, идеален за високо квалитетните Џенон фарови и пластичните фарови со заштита од одблесок со чисто стаклена оптика. Погоден за сите типови на распрскувачки механизми за течност за стакло. Со свеж мирис.

Тежина 0.255 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Концентрат против замрзнување и чиста видик Sonax 332100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе