Нема на залиха
ЗИМСКА ТЕЧНОСТ ЗА СТАКЛА ЕКО. ГЛАЗЕР 5Л. -15 99187 ЦЕНА: 189 ден
Концентрат против замрзнување и чиста видик Sonax 332100 ЦЕНА: 100 ден

Зимска течност за стакло -20°C – Sonax 133541

Не е достапен

ЦЕНА: 399 ден

Нема на залиха

Спореди

Zimska tecnost za staklo -20°C – Sonax 133541

Тежина 5.0 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Зимска течност за стакло -20°C – Sonax 133541”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе