Адитив за ДПФ Profitech - 19066 ЦЕНА: 440 ден
Кокпит спреј Блек спреј - 19113 ЦЕНА: 219 ден

Кокпит спреј Артик спреј – 19576

Достапен

Шифра:19576

ЦЕНА: 219 ден

Спореди

Kokpit sprej Artic sprej – 19576

Чистач на кокпит. Ги чисти и одржува сите пластични делови внатре во автомобилот. Антистатик – ја намалува можноста од повторна прашина. Остава чисти површини сјајна, давајќи им пријатен мирис, го забавува процесот на стареење на пластика.
За разлика од конвенционалните производи, не содржи растворувачи, што обезбедува совршен мирис и целосна безбедност за корисникот.

Тежина 0.800 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кокпит спреј Артик спреј – 19576”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе