Гумени патосници Гумекс - Dacia Logan (2012-) 218408 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Гумекс - Daewoo Kalos (2003-2008), Nubira (2003-2008) 213574 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – Dacia Sandero (2013-) 218409

Има на залиха

Шифра:218409

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Dacia Sandero (2013-) 218409
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Dacia Sandero (2012-2019)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Dacia Sandero (2013-) 218409”
TypeWidthProfileSizeSpeed
DaciaSANDEROСите типови2013-
Врати се горе