Гумени патосници Гумекс - Dacia Lodgy (2013-) 218407 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Гумекс - Dacia Sandero (2013-) 218409 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Гумекс – Dacia Logan (2012-) 218408

1 in stock

Sku:218408

ЦЕНА: 1,470 ден

1 in stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Dacia Logan (2012-) 218408
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Dacia Logan (2012-2020)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Dacia Logan (2012-) 218408”
TypeWidthProfileSizeSpeed
DaciaLOGANСите типови2012-
Back to Top