Попуст
Гумени патосници Гумекс - Dacia Lodgy (2013-) 218407 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Гумекс - Dacia Sandero (2013-) 218409 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Гумекс – Dacia Logan (2012-) 218408

1 Достапни

Шифра:218408

ЦЕНА: 1,323 ден

1 Достапни

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Dacia Logan (2012-) 218408

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,7 кг

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Dacia Logan (2012-) 218408”
TypeWidthProfileSizeSpeed
DaciaLOGANСите типови2012-
Врати се горе