Купон 100мкд
Гумени патосници Гумекс - Dacia Sandero (2013-) 218409 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Гумекс - Daewoo Lanos (1997-2002) 211299 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – Daewoo Kalos (2003-2008), Nubira (2003-2008) 213574

Има на залиха

Sku:213574

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Daewoo Kalos (2003-2008), Nubira (2003-2008) 213574
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Daewoo Kalos (2003-2008)
Daewoo Nubira (2003-2008)
Chevrolet Aveo (2004-2010)
Chevrolet Lacetti (2004-2010)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,1 кг

Weight 5.10 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Daewoo Kalos (2003-2008), Nubira (2003-2008) 213574”
TypeWidthProfileSizeSpeed
DaewooKALOSСите типови2003-2008
DaewooNUBIRAСите типови2003-2008
Back to Top