Безжичен полнач 10В QI со кабел Busy - 60801 ЦЕНА: 1,200 ден
Микро УСБ кабел 1м. ПВЦ Busy - 50694 ЦЕНА: 170 ден

3 во 1 Мфи сертифициран кабел 1.5 м. Busy – 50690

Има на залиха

Шифра:50690

ЦЕНА: 1,124 ден

3 vo 1 Mfi sertificiran  kabel 1.5 m. Busy – 50690

    • Супер издржлив кабел, доста отпорен на превиткување.
    • 3 во 1 полнење и синхронизација Ајфон, Микро-USB or USB Тип-Ц конектори
    • USB 2.0 compatible
    • Лиценциран чип кој не јавува грешки и 100% безбеден за користење на сите уреди.
  • Пасува за сите модели како на пр.: iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Pro (10.5-inch), iPad Pro (12.9-inch) 2nd Generation, iPad Pro (12.9-inch) 1st Generation, iPad Pro (9.7-inch), iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air,iPad mini 2, iPad mini, iPad (5th generation), iPad (4th generation), iPod touch (6th generation), iPod touch (5th generation) and newer models
Тежина 0.145 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 во 1 Мфи сертифициран кабел 1.5 м. Busy – 50690”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе