Пренослив полнач 10000 мАх Busy Бел- 60807 ЦЕНА: 900 ден
Пренослив полнач 2000 мАх BUSY - 50708 ЦЕНА: 399 ден

Пренослив полнач 4000 мАх (сертифициран) – 50707

Има на залиха

Шифра:50707

ЦЕНА: 1,650 ден

power bank: 4000 mAh

Prenosliv polnac 4000 mAh (sertificiran) – 50707

Battery type : Li-polymer Size : 118x61x11mm
Power Capacity : 4000mAh
Safety Standard: CE
Input : DC5V 1A  – Output : DC5V 2A
Charging time : Around 2 to 4 hours – Weight:104G

Тежина 0.057 кг
power bank

4000 mAh

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пренослив полнач 4000 мАх (сертифициран) – 50707”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе