Двоен УСБ Полнач со кабел 2.4A Busy 50699 ЦЕНА: 356 ден
Патен полнач Двоен УСБ 2.1А 50706 ЦЕНА: 396 ден

Двоен УСБ Полнач со кабел 2.4A Лајгхтнинг Busy 50700

Има на залиха

Шифра:50700

ЦЕНА: 356 ден

Dvoen polnac: Лајтнинг

Dvoen USB Polnac so kabel 2.4A Lightning Busy 50700

  • Colors: black
  • Input voltage: DC12-24V
  • Output voltage: 5V 2.4A
  • Usage: Phone charging
  • Compatibilty: iPhone X, 8, plus, 7 ,6, iPad…
  • Product name USB Car charger 2.4A, with micro spiral cable
Тежина 0.05 кг
Dvoen polnac

Лајтнинг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Двоен УСБ Полнач со кабел 2.4A Лајгхтнинг Busy 50700”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе