Попуст
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ501 50АХ Л+ ЦЕНА: Original price was: 5,000 ден.Current price is: 3,750 ден.
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ704 70АХ Р+ ЦЕНА: Original price was: 7,286 ден.Current price is: 5,464 ден.

АКУМУЛАТОР ВАРТА ДИНАМИК БЛУ 12В 52А

Има на залиха

Шифра:95905

ЦЕНА: Original price was: 4,500 ден.Current price is: 4,050 ден.

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ ПОМАЛ (%) НА ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)

ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Akumulator VARTA Blu Dynamic Blue 12W 52A

Тежина 12 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АКУМУЛАТОР ВАРТА ДИНАМИК БЛУ 12В 52А”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе