SONAX Сет за отсранување на гребнатинки - 305941 ЦЕНА: 798 ден
SONAX Кофа за миење автомобили - 495198 ЦЕНА: 2,200 ден

SONAX Profiline Ultimate CUT+ – 239300

Достапен

Шифра:239300

ЦЕНА: 3,260 ден

Спореди

SONAX Profiline Ultimate CUT+ – 239300
Полир со висок абразив 6+, лесно може да ги отстрани гребаниците (p1000 шмиргла)
Чист и економичен благодарение на технолгијата (low dust)
Лесен за бришење и голем опсег за обработка.

Тежина 1.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе