SONAX Profiline Ultimate CUT+ - 239300 ЦЕНА: 3,600 ден
SONAX Гел за сјај за гуми - 500мл. - 235241 ЦЕНА: 1,714 ден

SONAX Кофа за миење автомобили – 495198

Има на залиха

Шифра:495198

ЦЕНА: 2,357 ден

SONAX kofa za mienje avtomobili – 495198

– Специјална кофа со врвен квалитет

– Специјална решетка за раздвојување на нечистотиите

Тежина 0.4 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе