SONAX Марамици за кокпит (мат) - 415800 ЦЕНА: 120 ден
SONAX Восочен полир (металик) - 317100 ЦЕНА: 360 ден

SONAX Марамици за внатрешност – 415900

Достапен

Шифра:415900

ЦЕНА: 120 ден

Спореди

SONAX Maramici za vnatresnost – 415900
За чистење на сите внатрешни површини во возилото. За употреба во автомобил и домаќинство.

Тежина 0.050 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе