Нема на залиха
Хромирани капачиња за раткапни 19мм. - 4011 ЦЕНА: 400 ден
Заштитна фолија универзална ЗИМА/ЛЕТО - 32802 ЦЕНА: 159 ден

SONAX Ипрегнатор за кабриолет кровови – 310200

Нема на залиха

Шифра:310200

ЦЕНА: 979 ден

Нема на залиха

SONAX Ipregnator za kabriolet krovovi – 310200

Запечатувач и воден импрегнатор за меките кабрилет кровови. Особено ги импрегнира затегнатите превои и рабови, ги освежува боите и оневозможува напукнување на материјалот. Ги заштитува и внатрешните текстилни површини. Оневозможува продирање на влага и ничистотија.

Нето – 300мл.

Тежина 0.3 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе