Попуст
GUMEX Типски гумени патосници – Renault Clio (2019-) - 222316 ЦЕНА: 1,440 ден
GUMEX Типски гумени патосници – Seat Ateca; Skoda Quaroq (2017-) - 221103 ЦЕНА: 1,323 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Renault Captur (2020) – 222455

Достапен

Шифра:222455

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Renault Captur (2020) – 222455
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Renault CAPTUR II (2020-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг

Тежина 4.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе