GUMEX Типски гумени патосници – Renault Captur (2020) - 222455 ЦЕНА: 1,680 ден
Falcon Чистач за гуми и сјај (пена) - 97024 ЦЕНА: 159 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Seat Ateca; Skoda Quaroq (2017-) – 221103

Има на залиха

Sku:221103

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Seat Ateca; Skoda Quaroq (2017-) – 221103
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Seat Ateca (2016-)
Škoda Karoq (2017-)
Cupra Ateca (2020-)
Црна боја
Фиксација: да – оригинал
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Weight 3.45 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top