Купон 100мкд
GUMEX Типски гумени патосници – Peugeot 5008 (2017-) - 222349 ЦЕНА: 1,730 ден
GUMEX Типски гумени патосници – Renault Captur (2020) - 222455 ЦЕНА: 1,680 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Renault Clio (2019-) – 222316

Има на залиха

Sku:222316

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Renault Clio (2019-) – 222316
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Renault CLIO V (2019-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,1 кг
Големина на пакетот: 650 x 455 x 40 mm

Weight 4.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top