Попуст
PRAXIS Рефлектирачки столб 45цм - 52319 ЦЕНА: 417 ден
BUSY Магнетен држач и полнач за iPhone – 50719 ЦЕНА: 1,980 ден

PRAXIS Рефлектирачки столб 75цм – 52320

Има на залиха

Шифра:52320

ЦЕНА: 620 ден

PRAXIS Reflektiracki stolb 75cm – 52320

Флексибилен и рефлектирачки столб погоден за секоја површина.. Изработен е од високопластичен материјал и гума, бојата е блескава и со висококвалитетен рефлектирачки дел за привлекување внимание на возачите, без разлика дали е ден или ноќ.

Висина 75цм.

Тежина 1.366 кг
konus

75cm

TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе