Попуст
PRAXIS Камионски ланци (520) - 98520 ЦЕНА: 9,177 ден
PRAXIS Рефлектирачки столб 75цм - 52320 ЦЕНА: 620 ден

PRAXIS Рефлектирачки столб 45цм – 52319

Има на залиха

Sku:52319

ЦЕНА: 417 ден

Спореди

PRAXIS Reflektiracki stolb 45cm – 52319

Флексибилен и рефлектирачки столб погоден за секоја површина.. Изработен е од високопластичен материјал и гума, бојата е блескава и со висококвалитетен рефлектирачки дел за привлекување внимание на возачите, без разлика дали е ден или ноќ.

Висина 45цм.

Weight 0.966 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top