Work Stuff Професионална Четка за кожа и тапацир - 380783 ЦЕНА: 357 ден
Work Stuff Пумпица 1 лит. тригер - 380110 ЦЕНА: 386 ден

Work Stuff Полимерна глина – 380745

Има на залиха

Шифра:380745

ЦЕНА: 2,400 ден

Work Stuff Polimerna glina – 380745

Полимерна глина лесна за употреба која трае подолг временски период од обичната.

Ги отстранува прашината, честички од метали, смола од дрво и други тврди контаминации. Остава мазна и чиста површина

Тежина 0.05 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе